Parochie Maria Moeder van Barmhartigheid

Eerste Heilige Communie 2025

We zijn er heel vroeg mee, maar graag willen we u attent maken op de Eerste Heilige Communie. Al snel na de zomervakantie zullen we starten met de voorbereiding van onze jongens en meisjes op deze mooie gebeurtenis. 

Sinds de Coronapandemie worden de jongens en meisjes in onze parochie niet meer op school voorbereid, maar op verschillende locaties in onze parochie. 

Dat betekent dat van volgend jaar alle jongens en meisjes van alle basisscholen vanaf groep 4 kunnen deelnemen aan de Communievoorbereiding. Waar de voorbereiding en uiteindelijk ook de viering gehouden wordt zal uiteindelijk bepaald worden aan hand van het aantal aanmeldingen. Het spreekt vanzelf dat wanneer de groepen steeds kleiner worden deze zullen worden samengevoegd. 

De info-avonden voor de Eerste Heilige Communie worden gehouden op:

  • dinsdag, 27 augustus om 20.00 uur in de Martinuskerk te Born en op
  • woensdag, 28 augustus om 20.00 uur in de Willibrorduskerk te Obbicht.

De Eerste Heilige Communies zijn op:

  • zondag, 11 mei 2025 om 11.00 uur in de Willibrorduskerk te Obbicht en op
  • donderdag, 29 mei 2025 om 11.00 uur in de Martinuskerk te Born.

 

 

Plaats een reactie